Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fontos! Közel a karácsony és...

Fontos! Közel a karácsony és nem tudom eldönteni, hogy mit vegyek?

Figyelt kérdés
250K-ból szerettem volna gépet venni, csakhogy közben megtetszett a PS4 is. Most vegyek egy PS4-et 130K-ért (azért ennyi mert játék is jár hozzá) és még mellé 120K-ért egy kevésbé jó gépet ( ezesetben csak irodai munkákra használnám játékra nem), vagy egy brutális gamer gépet amin mindent lehet csinálni 250K-ért?

2014. nov. 15. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a pc-t venném mert ps4 en nem megy a wow
2014. nov. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

PS4 mellé dokolható tabletet venék ha ugyse tátszol

Ha gépelsz + billt is vehetsz ha dokkét kevesled

2014. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a ps4 et venném és még gyűjtenék egy kicsit és olyan 180 ból vennék gépet.
2014. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
PC-t jatekra szerintem csak akkor vegyel ha van turelmed hozza, azzal foglalkozni kell. Ezt-azt cserelgetni benne, fejleszteni, driver-eket frissiteni, etc. PS4-et azt megveszed, bedugod es megy, barmit raksz bele. Cserebe dragabbak a jatekok es nyilvan kevesbe univerzalis a gep maga. Nincs jo vagy rossz valasz, szemelyes preferencia dont.
2014. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
250k-ból inkább egy pc.Egy két év mulva meg megveheted a konzolt is.
2014. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pc lesz :)
2014. nov. 19. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!