Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan rakjam át a képeket,...

Hogyan rakjam át a képeket, videókat az SD kártyámra ha egyszerűen nem engedi?

Figyelt kérdés
Van egy SD kártyám amit még az előző telefonomhoz kaptam. Amikor átraktam az újba egy ideig minden oké volt, de amikor kiszedtem az SD kártyát egyszer és feltaktam a gépre a cuccokat utána mikor vissuaraltamnem arra fényképezett, mentette a dolgokat hanem a telefonom alapméretezett memóriájába és ha be akarom állítani az SD kártyát alapméreteuettnek egyszerűen nem engedi és nem tudom hyan kéne megcsinálnom, hogy újra arra mentse a fájlokat. Tehát akkor mit csináljak hogy az SD kártyára mentsen? Annyira nem értek hozzà, kérlek segítsetek! egyébként a telefonom egy samsung galaxy trend plus.
2014. nov. 13. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
nem formáztad meg a gépen valahogy az sd-t és azért nem tetszik a telónak? próbáld meg a telefonban megformázni, tuti van vmi beállítás rá a tárhely menüpont alatt.
2014. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!