Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a samsungom a saját wi-fi-nkhez?

Figyelt kérdés

Adott egy samsung galaxy trend plus, telenoros vagyok feltöltőkártyás, szoktam kapni sms-eket a telenortól h ilyyen meg olyan kedvezmény, na most a legutolsó olyan volt h x mennyiségű ingyen perc, meg sms meg x mb-nyi mobil net 270ft-ért csak küldjem el azt h ok, na most 5napig használtam is, melóhelyen állandóan ment a facebook, de tegnap estére elfogyott, kaptam is SMS-t h elfogyasztottam, de a telefonomn a töltöttség mellett a wifi jel helyén még mindíg ott a H+ és nem tűnik el, továbbá a saját itthoni wi fi hez se csatlakozik :/

mit merre hogyan kell csinálni?

(ja és a szomszédéhoz se csatlakozik)

ilyenkor mi a teendő?



2014. nov. 9. 09:56
 1/10 Szőrös Béka ***** válasza:
Próbáld kikapcsolni a mobil adatforgalmat, mert lehet elsőbbségben részesíti a wifivel szemben, és amíg be van kapcsolva, addig nem kapcsolódik wifire
2014. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi

és azt hol kell? qrvára nemértek ám hozzá :D

2014. nov. 9. 11:55
 3/10 Szőrös Béka ***** válasza:
valahol a beállításokban a vezeték nélküli hálózatoknál kéne lennie egy olyannak, hogy mobilhálózat vagy ilyesmi.
2014. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kikapcsoltam meg vissza, semmi nemtörtént ugyanugy ott a H betű
2014. nov. 9. 12:14
 5/10 Szőrös Béka ***** válasza:

de ne kapcsold vissza :DDD

pont az a lényeg :D

2014. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szőrös Béka ***** válasza:
azt csak akkor kapcsold be, ha van a kártyádon net. Egyébként fölösleges, mert az aksit is csak meríti
2014. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

de ha ki van kapcsolva és a vifit bekapcsolom nem csatlakozik, jelerősség kiváló, de lassu net kapcsolat miatt le tilt, ill. nem lehet lekérni az ip címet

eddig sose csinált ilyet

(itt ülök a router mellett 80centire:D)

ilyenkor mi a getszim van >.<

2014. nov. 9. 12:39
 8/10 Szőrös Béka ***** válasza:

húzd ki a router a konektorbol és dugd be ujra

ilyen volt már nekem is

2014. nov. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megoldodott köszi a seggitseget :)
2014. nov. 9. 14:32
 10/10 Szőrös Béka ***** válasza:
Örülök, ha segíthettem :)
2014. nov. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!