Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem és egy régebben...

A számítógépem és egy régebben eladott gép között van kapcsolat, miért?

Figyelt kérdés
Pár hónapja eladtam az asztali gépem, mivel kellett a mobilitás, egy laptopra cseréltem, 1:1 csere volt, na most nem sokra rá, jelentkezett pár probléma. Amikor beállítottam egy hátteret az megjelent a másik gépen is, ami egyébként 40 km-el odébb került, és ugyan ez fordítva. Akkor rájöttem, hogy valószínűleg ugyan az a windows van felrakva a két gépre, mivel én nem raktam fel egyből a sajátomat, ő meg valószínűleg igen. Ezt ki küszöbölve, gyorsan fel is raktam. Viszont pont ezen az oldalon fedeztem fel, hogy amikor beakartam lépni, az előző tulaj e-mail címe és kódja volt be írva (ami működött is) és belegondolva, láttam már különböző honlapokon idegen mail címeket. Nem biztos, hogy ez akkora baj, de engem kicsit zavar, mert ez vissza fele is mehet, és nem tudom ő mennyit lát stb. Tehát a két gép újra lett rakva, sőt hardveresen is cserélve lett pár dolog a két gépben, akkor még is miért? vagy hogy?

2014. nov. 6. 17:39
 1/2 anonim válasza:

Gondolom win8-ról van szó..

Na, ha azon a gépen be van jelentkezve a te cuccodba, te meg a sajátodról újrahúzás után ugyanabba jelentkezel be, akkor szerintem így már elég egyértelmű a dolog. :)

2014. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neki eredeti win8, és nekem is az övé volt a gépen, pont ezért írtam, hogy újra is löktem, nekem tört win 7 van, már gyakorlatilag semmi féle összefüggés nincs a két gép között. Ezért vagyok kissé összezavarodva. Tehát neki eredeti szép csilivili w8, nekem ncoreos win7
2014. nov. 8. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!