Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Surgos segitseg kene? Mi...

Szabi_ka97 kérdése:

Surgos segitseg kene? Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Az adobe reader programot ha instalalom mindenemet avval akarja megnyitni google chorome,jatekok,stb mindent egyszeruen a gepen es igy a vezerlopultbol uninstalalom de ha megint felteszem megint ezt csinalja,mi lehet a problema?
2014. nov. 6. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom átveszi az alapértelmezett böngésző szerepet. Kapásból nem tudom, hogy lehet ezt módosítani, de egy mód biztos van rá: uninstalláld a Chrome-ot, utána telepítsd. Telepítéskor jelöld meg alapértelmezettnek.
2014. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Brenya ***** válasza:
Valamit a telepítésnél elronthatsz!Küld el a program linkjét ahonnan letöltötted, ha tudod.
2014. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Innen toltom le.De nem csak a bongeszomet,hanem jatekaimat,programjaimat,minenemet avval akarja megnyitni.

2014. nov. 6. 16:11
 4/7 Brenya ***** válasza:

Feltelepítettem onnan a magyar verziót(Security Mcafee)nélkül és minden OK!

Nem tudom milyen op-rendszert használsz de próbáld innen letölteni és telepíteni: [link]

2014. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akarhonnan toltom le miutan feltelepitettem mindent adobe readerrel akar elinditani,es igy uninstalalnom kell.De nekem van egy ebookok amit hasznalnom kene.Adobe readeron kivul mas programmal nem lehet megnyitni az ebookot?
2014. nov. 8. 14:00
 6/7 Brenya ***** válasza:
Próbáld ki ezzel: [link]
2014. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi ez mukodik!
2014. nov. 10. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!