Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Audiosurfben hogyan kell...

Audiosurfben hogyan kell aranyérmet szerezni?

Figyelt kérdés

Ninja monoban játszok mindig. A Daft Punk - Harder, Better, Faster, Stronger számának aranyérme 40460 pont. 30% bónusz, ha minden szürkét elkerülök s +25% bónusz, ha úgy érek célt, hogy nincs bent izé. 39394 pontot tudtam úgy összeszedni, hogy elkerültem minden szürkét s az utolsó kettőt nem vettem fel (szóval nem volt bent izé). Ha felveszem az utolsó kettőt, akkor csak ~34k pont, mert nincs 25% bónusz.

Természetesen mindig mindegyiket felveszem.


Esetleg úgy kéne, hogy várok, amíg két oldalt 2-2 van és csak az után veszek fel középre ? Vagy mi?



2014. okt. 31. 18:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Ezzel mások is jártak/járnak így. Valószínűleg a játékban van valami bug, túl magas az aranyérem ponthatára (teljesíthetetlen).
2014. nov. 3. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!