Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Usb billentyűzetet hol tudom...

Feci82 kérdése:

Usb billentyűzetet hol tudom beállítani, hogy telepítéskor felismerje a gépem?

Figyelt kérdés
Usb bill-em van, de mikor újra telepíteném a gépet és be kell állítani, hogy honnan induljon a windows, akkor a billentyű még nem aktív, így nem tudom beállítani, hogy elinduljon a dvdről. Hol lehet beállítani, hogy az usbs bill-et itt elfogadja? Hagyományos csatlakozós bill-el működik. A bootolás a cd-re van állítva a biosban.

2014. okt. 29. 19:07
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


BIOS-ban kell beállitani, innentől kezdve BIOS függő a dolog (és a beállitáshoz, szükséged lesz egy PS2-es billernytűzetre is).


A BIOS-ban álltalában "USB keyboard support" néven fut és "Enabledre" kell állitani.


De mint irtam BIOS függő, lehetnek más elnevezések is :

[link]


Sok sikert.

Üdv.

2014. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2014. nov. 5. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!