Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért olyan drágák a MacBookok?

Miért olyan drágák a MacBookok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
a márkanév miatt, meg jól összerakják őket, de amúgy nincs nagy különbség
2010. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pl nagyon jó minőség miatt

http://www.youtube.com/watch?v=1CsaE0awWeY


itt láthatod , hogy egy aluminium téglatestből vágják ki a borítást.. nem préselik, nem hajtogatják.. hanem kimarják.. ez sok pénzbe kerül strapabíró stb..

+ persze a márkát is meg kell fizetni

2010. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
azért mert apple... amugy pedig nagyon jó gépek :) most is egy macbook pro-ról írok és az akksi tényleg bír 6 órát és a snow loe még télleg sose fagyott le... ingyen kapod gozzá az osx-et és az ilife-ot ezzel már el lehet szórakozni és jogtiszta. nekem az osx mindent megér, sose veszek töbé windows gépet szoval már ezért is megéri. meg a tracpad is tökletes, be lehet állítani annyi gesztust amennyit akarsz pl 3 ujjamat lehúzom megnyitja a safarit, 4 ujj balra youtube, jobbra facebook, tudok nagyítani, forgatni a touvhpaddel. szóval nagyon nagy élmény egy mac-et használni csak ajánlani tudom
2010. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hát , saját országunkat hibáztasd érte , nem tudom minek kell ennyi adót kiszabni rá :) Nekem egy 2010es fehér MacBookom van. Nagyon jó , a snow leopard nagyon jól teljesít. Igaziból egyrészt azért fizetsz , mert nagyon jó alkatrészekből rakják össze pl. hangkártya , videókártya , processzor , ram, wifi stb. És jelentősebben kevesebb áramot fogyaszt mert ennél a típusnál már 7 órás az üzemidő , egy feltöltéssel , a bátyjánál (MacBook Pro-nál) már van amelyik modellnél 10 óra. Ha MacBookot szeretnél venni és lenne kérdésed irj :D


G1337

2010. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nekem ASUS laptopom van. unoka tesómnak MACbook.

valahogy az ASUS laptopon beállította, hogyha leveszem a töltőről, azaz akksiról megy, és így majdnem 5 órát megy az ASUS laptop akksiból.

levette a proci teljesítményét 70 MHz-re az 1,9 GHz helyett

ha be van dugva, akkor 1,9 GHz ha kihúzod 70 Mhz.

persze csak netezni lehet rajra ilyenkor.

az akksi üzemmód eleve nem játékra való.

2010. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert olyan jó minóségből van, hogy meg kell fizetni az árát+2 az egyben(mert lehet rá windowsot is telepíteni)
2011. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!