Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ventilátorok bekötése, de...

Zoli026 kérdése:

Ventilátorok bekötése, de HOGYAN? :O

Figyelt kérdés

Van egy advance hunter x nevű gépházam és annak a tetején van 2 ventilátor + az oldalán 2


De olyan a csatlakozója mint a tápkábelnek.

És ugye így nem tom áram alá helyezni :(


Hogy tudom megcsinálni?? Szétbarmolni egyálltalán nem fogom a tápot mert 750w-os + garanciás.


Valami ilyesmire gondoltam, csak mind a 3 vége olyan amibe a tápnak a kábelja megy. Van ilyen egyáltalán?

az a 4pines vacak nem jó megoldás mert megint csak ott vagyok hogyha megveszem és összedugok mindent akkor lehet kell az a 12v.


Én is kerestem de csak olyanokat találtam aminek az egyik vége olyan amibe bele megy a táp kábel a másik meg olyan mint a táp kábel, szóval nem tom mihez kezdjek vele mert ugyan ott leszek ahonnét kiindultam :S


[link]


Légyszi segítsetek mert én meg vagyok lőve :S

Köszönöm a válaszokat



2014. okt. 28. 23:12
 1/6 A kérdező kommentje:

És így néz ki a gépház ha valakit ez is érdekelne

[link]

2014. okt. 28. 23:40
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsi :s Csak még annyi hogy ugye a tetején és az oldalán 2 venti van.

Szólok hogy nem külön - külön van hanem egybe van kötve (most pl. a tetejéről beszéltem) de az oldalán is így van.

2014. okt. 28. 23:43
 3/6 A kérdező kommentje:

Na valami ilyesmi [link]


A középső csatlakozót nézd ami a képen van. olyan van az én 2 ventilátoromnak

2014. okt. 29. 00:00
 4/6 A kérdező kommentje:

XDDD Jól van gyerekek rájöttem! XDDD

Én voltam a hülye!

Hát amiről beszéltem, két vége van. Az egyik oldala ilyen a másik amolyan :DD A franc se látta XD


Na mind1, azé nem törlöm ezt a kérdést háta akad ilyen kis problémája másnak is :D

2014. okt. 29. 02:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Már mint, min van olyan csatlakozó? ventilátorokon?

A tápon kimaradó tápkábelen/tápkábeleken, keress piros, fekete vezetéket, a ha venti is csatlakozós, én levágnám róla a csatit, és amit említettem kimaradó tápkábelen keresel piros felete vezetéket és arra kösd rá a ventit. A ventit úgy csatlakoztas, hogy abból a műanyag tokból kihúzod a csatit? rátekered a venti vezetékeit, és vissza a tokba, a vezetéket egy kis pecek szokta rögzíteni, ha így csinálod kárt nem teszel a tápban. Én is így oldottam meg, vettem a gépembe mégegy ventit, nem tudtam hogyan hova, és akor jött az ötlet. ;)

2014. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A ventilátornak a vége olyan hogy az egyik végebe bele megy a tápkábel a másik végéhez pedig hozzá tudom kötni a másik ventit :)
2014. nov. 6. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!