Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől mehet tönkre egy router?

Mitől mehet tönkre egy router?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 évente új routert kell vennem, ezek javíthatóak vagy kuka? Mi lehet az oka, hogy ilyen hamar elhasználódik?

2014. okt. 28. 20:45
 1/3 Reiber Péter ***** válasza:
100%

Kb 6éve mióta szélessávú netem lett használtam egy tplinket, mostanáig amig a upc adott routert és ugydöntöttem nyugdijazom.


Sokszor csak a táp megy tönkre, a routernek semmi baja, de párezer ft egy router.


Már tápot venni próbára sem éri meg, nemhogy a routert megjavíttani sulyos pénzért, ami kétséges, hogy egyáltalán lehet-e..


Egyébként ma a legtöbb elektronika tipikus gyári élettartama ez a 2-4 maxmax 6 év, ld mobiltelefon, szgép, stb milyen hamar avul el


Nem használunk 8-10évig egy pécét, egy telefont, és lassan semmit


A tévét azt itt csóróföldön legtöbben szeretnénk, anyázunk is mikor a 100ezres tévé 5év után kakukk, holott a régi képcsöves elment 10-15 éveket, dehát ez a fogyasztói társadalom


A gyáraknak a nagyobb fogyasztás, ujabb cuccok eladása miatt nem is érdekük tartósabbra gyártani semmit ennél a kb 4 éves átlagnál


Ha nálad 2+ év alatt mindig meghal, akkor vagy totál peched van, vagy még az olcsók közül is a legolcsóbbat veszed

2014. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 b4r4thg ***** válasza:
Van valami abban amit az első hozzászóló ír, de azért ennyire talán nem gáz a helyzet. PC-m már évek óta bírja gond nélkül. Telefont meg úgyis 2-3 évente cseréli az ember.
2014. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Probléma megoldódott...semmi gond vele, lehet, hogy a netszolgáltató szórakozik velem?!
2014. okt. 30. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!