Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Integrált videókártya húzása?

Integrált videókártya húzása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van nekem egy NVIDIA GeForce 9200-as integrált videókártyám amit 512-es re szeretnék húzni (most 256-os).

Már volt 512-es és jobb is volt mert nem akadt a hd-rajta meg kicsit több fps-em volt a játékokban csak néha előjött nálla, hogy bevillanásokat közvetített és néha kékhalált okozott ezért visszaállítottam alapbeállításokra a biost. Azóta megjavult de most mégis megpróbálkoznék vele újra.


Több infó:


AMD Sempron Processor LE-1250 (Ami most 2.20GHz ez is mindig változik nem tudom miért...)

3G RAM (Ami most 2.7 gondolom a videókártya miatt de ha szükség lenne +1gigát tudnék bele lökni)

(Integrált) NVIDIA GeForce 9200 (256)

Windows XP Professional 2002 (SP3)



2014. okt. 28. 12:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Már sikerült felhúznom 512-re de játék közben néha befagy az egész gép (kép) csak újraindításra javul meg :/ Ötletek?
2014. okt. 28. 15:22
 2/3 A kérdező kommentje:
Megfigyeltem még, hogy amikor befagy a kép akkor vele a hang is elkezd akadozni... Lehet egymáshoz közük? (Legfrisebb driver telepítve van)
2014. okt. 28. 15:31
 3/3 anonim válasza:

nem bírja tedd vissza alap 256ra

nekem is ugyan ez volt a baj vissza tettem alapra mai napig nem jön elő a hiba

2014. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!