Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8.1 belassul a hang...

Windows 8.1 belassul a hang és robotikussá válik, a kurzor szakadozik.! Segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először csak 1-2 csinálta kb 4 nap alatt de egy hét után rendszeressé vált hogy a Toshiba Satellit A660 13P laptopomon a hang lelassul az egér szaggat akár hányszor pl. ujlapot nyitok meg, vagy lefelé görgetek a facebookon, vagy filmetnézek, és már nagyon élvezhetetlen mit tegyek!? Ha van más megoldás akkor szerelőhöz nemakarom elvinni , és ujratelepíteni se szeretném...

2014. okt. 28. 03:58
 1/9 lali.89 ***** válasza:
Nézzd meg hogy a processzor és a memória hány %-on megy alapból. Töltsd le az (advanced systemcare) programot és futtas le egy ellenőrzést. Ha kell kulcs-ot küldök hozzá.
2014. okt. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lali.89 ***** válasza:
Ja és a hőfokot is nézz meg Speedfan progival, lehet hogy melegszik.
2014. okt. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A skynet öntudatra ébredt!
2014. okt. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
42% -on van a proci is meg a ram is .
2014. okt. 28. 22:09
 5/9 A kérdező kommentje:
és melegnek meg nem lehet meleg mert majdnem hideg levegőt fúj ki. és amikor játszok akkor az nem akad .. csak amikor filmetnézek.. vagy zenéthalgatok és közben lefelé görgetek egy weboldalon.. meg ilyenek :(
2014. okt. 28. 22:11
 6/9 A kérdező kommentje:
most meg azt írta ki hogy " MICROSOFT WINDOWS - kevés a memória a számítógéppben " nemrég lett ujrarakva .. lehetséges hogyvalamit rosszul telepített fel magának vagy valami ilyesmi ?
2014. okt. 29. 16:37
 7/9 lali.89 ***** válasza:
A progit kipróbáltad? Szerintem töltsd le mert segíteni fog.
2014. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

na szerintem megtaláltam a probléma okát, ez kb 1 hónapja keződött hogy az egyik játékom kiírta hogy hiányzik az Nvidia psyhix vagymi , de nem érdekelt tulságosan.. figyelmenkívül hagytam stb.. és utána r párnapra gezdődtek a gondok... szóval a napokban letöröltem minden nVidia cuccost, majd újra raktam

és jóvolt 2 napig , és most megint kezdi az eleétől, mit tegyek ? talán haldoklik a videókártyám ? :-( remélem nem :(

2014. okt. 31. 04:04
 9/9 lali.89 ***** válasza:
Egyenlőre telepítsd ujra a gépet, az a biztos.
2014. nov. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!