Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 5 vagy samsung galaxy s5?

Iphone 5 vagy samsung galaxy s5?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 21:48
 1/2 anonim válasza:

Hát attól függ, hogy idáig mit használtál, és mennyire vagy képes átálni egy másik OS-re.

Az igazság az, hogy személyes tapasztalatból az iPhone-t választanám.

Az első érintős telefonom Samsung Ace, 1év után Evo 3D.

Ez alatt szidtam, szapultam az iPhone tulajokat és kijelentettem, hogy ingyen se kellene. Majd a HTC elromlott és választhattam, hogy kiadok megint egy ******* összeget, avgy iPhone 4... Gondoltam, egy próbát megér. Ez volt 3 éve. Mára egy 5S tulaja vagyok. A 4est egy 5ös, azt pedig fél éve egy 5S követte.

Hugomnak Galaxy S4-e van. Csak összehasonlítás képpen: sokkal gyorsabb, gyorsabban reagál stb.

Egyszerűen nem lehet elmondni. Lehet, hogy most sokan kinevetnek, vagy hülyének néznek, de iPhone tulajdonosnak lenni, ha tényleg megérted mire van (nem csak villogsz vele), hanem tényleg arra használod, amire Jobs akarta, hogy a felhasználók használják, egy életérzés, egyy vallás.

Én csak ajánlani tudom.

Think different! ;)

2014. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 b4r4thg ***** válasza:
Mindkettő jó telefon. Én mondjuk Samsungot ajánlanám...
2014. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!