Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék android verzió...

Hogyan tudnék android verzió frissítést csinálni?

Figyelt kérdés

Telefon: ZTE Kis Pro / Orange Zali

Android: 4.1.1

Processzor: 1Ghz

RAM: 512 (valójában 380 körül)

ROM: 4GB (szabad 2GB)


Szeretnék egy android frissítést csinálni, mert unom már az android 4.1.1est, és még lassú is. Régebb 2.3-as android volt rajta (ezt olvastam, én már 4.1.1-el kaptam), ami aztán kapott frissítést. Hogyan tudnék frissíteni a legyszerűbb módon? UOT Kitchen-el lehet frissíténi? Azt szeretném, hogy gyorsabb legyen, mert 2.3as az volt...



#Android #android frisites
2014. okt. 26. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor te nem frissíteni akarsz. Állítsd vissza a gyári állapotot a telefonon, akkor visszaáll 2.3-ra.
2014. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem áll vissza a régi rom, a jelenlegi verzió áll alaphelyzetbe
2014. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van, a jelenlegi a 4.1.1, és nem tudom visszaállítani. Amúgy mindenki panaszkodik, hogy az android 4.1.1 óta van egy csomó hiba is. Amúgy egy nem gyári ROM is gyorsíthat rajta (ez van a Cyanogen Mod-al is). Amúgy jó lenne, ha lenne rá android 4.2 minimum. Egy Samsung Galaxy Pocket Neora van android 4.4 is, pedig ahoz már 512MB ram kell, még is jól megy rajta...
2014. nov. 26. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!