Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ma újra akartam húzni az op....

Ma újra akartam húzni az op. Rendszert a gépemen, de nem tudtam. (Bővebben lent) (? )

Figyelt kérdés

Barátaim!


Egy kis segítségre lenne szükségem.

Szóval ma újra akartam húzni a gépemet, de problémába ütköztem. Bootolást beállítottam, betettem a telepítőlemezt a gépbe, majd kiírta h "CD-ről való indításhoz nyomjon meg egy billentyűt....." megnyomtam egy billentyűt, erre újraindult. És akárhányszor próbálkozom, annyiszor indul újra. Van valami ötletetek, hogy mi lehet a probléma, barátaim?



2014. okt. 25. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarok a barátod lenni, bocsi. Próbálj ki egy másik lemezt.
2014. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Semmibaj, csak azthittem ha a barátaimnak hívlak titeket, akkor szívesebben fogtok segíteni.

Am már 3 lemezzel is megpróbáltam, mind3 esetén fennáll ez a probléma, de azért köszi a választ!

2014. okt. 25. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy szar az olvasó. Én is cseréltem már telepítéskor dvd olvasót, mert pont azt a (mindenhol máshol jó) lemezt nem vitte.
2014. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!