Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem vettetek észre a windows...

Nem vettetek észre a windows 8.1-el valami zavarodást?

Figyelt kérdés

Semmilyen új programot nem telepítettem fel, de az utóbbi időben teljesen bekattant. Például:

- Ha le akarom állítani, hiába kattintok a leállításra/újraindításra/bármire, nem történik semmi

- váratlanul a semmiből lecsatlakozik a wifiről, és ha vissza akarok csatlakozni, nem észleli az elérhető kapcsolatokat újraindítás után sem (holott a telefonom tökéletesen csatlakozik). Ilyenkor az szokott segíteni, hogy letiltom a wifit, majd engedélyezem (feltéve ha engedi, ugyanis itt is eljátssza a "hiába kattintok rá, nem reagál semmit" dolgot, mint a leállításnál).

- Google chrome egy katasztrófa, hiába van net, nem tölt be semmi. ha bezárom a böngészőt, és megpróbálom újra megnyitni nem történik semmi.


A laptopom egy fél éves sincs, így nem hinném hogy hardveres a probléma.

Norton Internet Security-m van, lehetséges hogy az kavar be?

Esetleg ti nem észleltetek ilyen, vagy hasonló jellegű problémákat?



2014. okt. 25. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem észleltem, pedig nekem 2 éves gépem van. Próbáld meg újratelepíteni.
2014. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Norton lehet bekavart, de csak azért, mert nem szűrte ki a vírust, ami ezt okozta. Újratelepítés megoldja, és használj pl. Avastot.
2014. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!