Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyenek az AKAI OKOS TELEFONOK?

Milyenek az AKAI OKOS TELEFONOK?

Figyelt kérdés
vélemény az egész márkáról,ha lehet

2014. okt. 24. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
xarok
2014. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Huh, rosszak. Nekem egyik barátnőm olyat kapott majdnem egy éve és azt mondja, hogy rossz. Főleg az akkuja, most már állítólag csak pár órát bír neki ki (amikor megkapta, akkor is csak fél napot) meg lassú is, ha netezni akar. Visszaküldte szervizbe is, ott meg azt mondták, nincs baj a teloval!! Sztem ilyet ne vegyél, inkább gyűjts egy jobbra!!
2014. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Meg látom 30 rugóért nézted? Azért már kapsz egy jobb márkásat, akár újonnan is (nekem ami nagyon bejött a Samsung telefonok, most LG-m van és azzal is meg vagyok elégedve és nem is volt 30 rugó).
2014. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Debrecenben nem láttam semmi olyat...a samsungosok nem tetszenek,szerintem az LG telok is csúnyák..barátnőm volt fiújának volt olyan és nem tudom,valahogy nem tetszett :D
2014. okt. 24. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:

olvass teszteket mielőtt veszel valamit:


[link]


[link]


[link]


[link]


ha mind elolvasod, láthatod, hogy még a sokat látott tesztelők sem ajánlják senkinek őket...egyszerűen gagyik!

2014. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gagyik... Egyrész amit az előttem lévő írt, másrészt meg ott kopizzák a Samsung telefonokat...
2014. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Talán Huawei -t néz vagy Nokia -t

Ha igaz van köztük olcsó és nem roszak

Netán Alcatel is

2014. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

2013. augusztus 26-án vásároltam az Interneten keresztül ATD-TECH KFT-től ( 1107 Budapest, Száva utca 9. ) egy AKAI PHA-5800 5" Android okos telefont 40.000 forintért.


A jótállási időn túl a telefon akkumulátora ismételten – korábban egy alkalommal nagy nehezen már kicserélték ezt – tönkrement, a készülék használhatatlanná vált. Több hónapon keresztül tartó utánjárásom eredményekén végül a forgalmazó cég alkalmazottja arról tájékoztatott, hogy többet már nem fognak kapni ilyen akkumulátort, ezért a kérésemet nem tudják teljesíteni. Felháborodásomra az ügyintéző flegma stílusban úgy reagált, hogy ott reklamálok, oda megyek, és azt csinálok, amit akarok.


Negatív tapasztalataim miatt senkinek sem ajánlanám, hogy Akai márkájú terméket vásároljon, és ezzel több ezer forintot ajándékozzon a forgalmazó cégnek olyan készülékért, amit rossz esetben még egy évig sem lehet használni.

2015. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40.000 forint? Hmm, azért már lehet venni egy jobb Samsung telefont. Lehet nem egy atomerőműt, de akkor is egy jobbat... Alcatel-t sem javaslok, arról is csak rossz tapasztalataim vannak.
2015. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!