Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Össze raknátok nekem egy...

Össze raknátok nekem egy gépet max 120. 000 ft-ért?

Figyelt kérdés
Üdv!Most maximum 120.000-at tudnék elkölteni gépre,olyat szeretnék ,amin azért elfutnak a mai játékok. Optikai meghajtó , monitor nem kell hozzá. Előre is köszönöm a válaszokat:)

2014. okt. 18. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A mai játékok 120-ból nem szépen fognak elmocorogni :\

De ! Egy elég jó kis gépet lehet összerakni, ha játékra kell ennyi pénzért mindenképpen AMD processzorod legyen jól nyúzható mondjuk egy fx 6300 vagy 6350-es /26-30 rongy) ehhez kell egy lap Asus M5A97 R2.0 /20 rongy/ Videó kártya én a radeon r7-es kategóriából választanék /30 rongy körül/ !! TÁP !! nem tudom eléggé hangsúlyozni, hogy a táp a legfontosabb ebből TILOS noname FOST venni ! pl.: Chieftek, FSTk, Cooler masterek, /10rongy/ Memória : 4GB DDR III /10rongy/ <---- ezen most azért "spórolunk", hogy kereten belül legyünk ezt késöbbiekben is tudod bővíteni. vinyónál fontos a sebesség inkább legyen kisseb de gyorsabb Toshiba 1TB 32MB 7200rpm SATA3 DT01ACA100 /14rongy/ + valamilyen ház ami neked tetszik és jól szellőzik, kicsit túlmentem a kereten de megéri pr ezret gyűjteni :D

2014. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Naaagyon szépen köszönöm:D szép napot!

2014. okt. 20. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!