Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MI baja a gépemnek? Lassú,...

MI baja a gépemnek? Lassú, böngésző gyakran nem válaszol.

Figyelt kérdés

Újabban kiírja néha, hogy kevés a memória. Múltkor már elindulni se akart, kivettem az egyik memóriát, majd bekapcsolt. Aztán visszatettem és akkor is bekapcsolt.. Lefuttattam egy memótesztet, de nem talált hibát, külön-külön se a két kártyán.

Egy ideig jó volt, aztá megint nem akart bekapcsolni, de akkor már a memória ki-be, csere, egyik ide-másik oda sem jött be. Majd azt írta hogy nem tudja betölteni a rendszert, amit gondolom HDD olvasási hibánál ír ki, de a Hard disk sentinel sem lát semmi rosszat a HDD-n.

A problémát megoldotta egy ideig, hogy a HDD adatkábelét átdugtam egy másik csatlakozóba, egy ideig gyors volt úgy, de aztán megint megzagyvult, megint variáltam, egy ideig jó, de elölről kezdi..


Nem is ééértem!


2014. okt. 16. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A gép konfigurációját leírnád?
2014. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

E5700 két mag, 3.7Ghz-en (kicsit feljebb van húzva biosba, de így is 40fok körül mozog)

9600GT

2Gb DDR2 RAM kingston

500Gb HDD

Win7 ultimate 64bit


Már kb 1.5 éve megvan, eddig elég gyors volt, ezt most kezdte csak el. Vírusírtó sem talált semmit, ami gondot okozna.

2014. okt. 16. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a windowsod esetleg nem egészen hivatalos, akkor próbálj megbízható forrásból szerezni másikat (privátban esetleg elárulom...)! Nem ritka dolog szopni nagyokat ilyesmivel.
2014. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!