Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez mégis milyen logika?...

Ez mégis milyen logika? (Metin2 szerver fájl (ok) )

Figyelt kérdés
a 2011-es szerverfájlt Virtualb Box-ba megcsináltam, tökéletesen fut.. de amikor a 2013-asat vagy a 2014-eset csináltam, akkor azt írta, hogy cpu doesnot long mode vagy valami ilyesmi.. ilyenkor mit tudok csinálni?? tehát mi ez a rohadt logika??? haverokkal akartuk volna kipróbálni az új cuccokat meg hülyéskedni, erre ezt írta mindkettőnknek. *ilyenkor mit tudok csinálni????*
2014. okt. 13. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a long mode azt hiszem a 64 bites történet.

Tehát valami nem támogatja a 64 bites címeket, azaz 32 bites.


"Valami" lehet:

- a processzorod

- az operációs rendszered (Windows)

- a Virtual Box

- a Virtual Box-on futó operációs rendszer


De csak tipp.

2014. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
öö. a virtual box-on futó FreeBSD rendszer az 32 bites, de azt nem is lehet átállítani. (megnéztem, régebbi verziókban nem volt 32 meg 64 ként efeltűntetve, csak simán FreeBSD néven volt, de akkor se futott mert kipróbáltam..) a gép 64 bites a legfrissebb win7-tel. a proci az 2 magos, 3 GHz-s. azt nem tudom, hogy támogatja e. a tipped jó volt, és szűkebbre szabtad a kört (valamennyire). megy a +.
2014. okt. 14. 17:10
 3/5 A kérdező kommentje:

ez lemaradt:


Akkor tudnál írni egy 64 bites FreeBSD rendszert vagy ilyesmit ami bírná? :D ha nem bírja akkor se akkor lehet h a procim nem támogatja.. de egy próbát megér.

2014. okt. 14. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt az amd64 jelölésűek a 64 bitesek. Nem tudom, hogy jó-e innen valamelyik, nem értek a metin szerverekhez.

2014. okt. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi. később kipróbálom.
2014. okt. 16. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!