Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ennek az usb adapternek...

Ennek az usb adapternek működnie kellene?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést ha valamit hülyén fogalmazok, nem vagyok túlzottan otthon ebben a témában. :)


UPC-nél van internet előfizetésünk. Eddig volt egy rendes modemünk, meg egy másik, amiről a vezeték nélküli net ment. Ehhez kaptam egy USB adaptert, amit a régi gépemhez csatlakoztatva tudtam fogni a netet. Most viszont le kellett cserélnünk ezeket egy új modemre, amiben alapból van wifi. A másik modemhez (vagy routerhez vagy mihez) kapott USB-nek fognia kellene ennek a modemnek a jelét is? Tegnap próbálkoztam, meg is találtam a hálózatot, de valamiért nem engedett rácsatlakozni. Most vennem kell egy általános USB wifi adaptert, vagy kellene ennek is működnie? :o


Előre is köszönöm a segítséget!


2014. okt. 13. 11:34
 1/2 Tengor ***** válasza:

Kellene. A kapcsolatot megfelelően beállítottátok?

Pontos típusokat mondanál? (új, régi modem-router, USB vevő)

2014. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Szerencsére azóta sikerült beállítanom! :)
2014. okt. 28. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!