Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Zoo Empire magyarítás?

Zoo Empire magyarítás?

Figyelt kérdés
Megvan a játék, de csak angolul. (Műzlihez volt). Tudtok olyan magyarítást ahová érthető instrukciók tartoznak? például: Ctrl+c, másold a fájlt, majd illeszd be az xy rendszermappába!
2010. jan. 23. 17:59
 1/5 anonim válasza:

Nincs hozzá magyarítás:

[link]


szerintem a a Zoo tycoon 1-2 /2 kiegészítőkkel/ játékokat próbáld ki, én jáccottam velük és elvoltam egy darabig :)

2010. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Magyarítás?? xd talán Magyarosítás....
2010. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

igen, magyarítás te ész

magyaritasok.hu

2010. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

magyaritás=magyarosítás mindenhogy kerestem már!

Azért köszi!!!

2010. jan. 24. 14:17
 5/5 anonim válasza:
Az a szánalmas, hogy itt okoskodsz, hogy magyarítás, de hidd el, régen MAGYAROSÍTÁSNAK HÍVTÁK BÁRMENNYIRE IS NEHEZEDRE ESIK FELFOGNI... aztán valami nagy nyelvszakértő elkezdte terjeszteni, hogy akkor paprikával meg kolbásszal kéne játszani, akkor lenne magyaros... ja,csak a magyarítás sem sokkal értelmesebb kifejezés. Mert ennyi erővel a gyarmatosítás lehetne gyarmatítás kb... eszerint a logika szerint, mégis hülyeség... úgyhogy nem tudom minek kell okoskodni, hogy az magyarítás, nem magyarosítás, mint az óvodás idióták, komolyan...
2020. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!