Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyton lemerül a telefonom...

Folyton lemerül a telefonom aksija (több lent)?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Ace3-mam van. Áprilisban vettem (7 hónap) és folyton lemerül az akumlátora... Vegyek bele újat...?! Nem nem akarok újat venni korábbi telefonomhoz is vettem és egy hónap alatt agyanolyen roncs lett mint volt. Gyári aksi esetleg?? Igen lehet, hogy sokat használom a telefonom de főképp Viber-ezeésre mobinentem nincs tehát az nem lehet a hibás. Szoktam Google-zni :) is de nemhiszem, hogy attól lenne mert nem lógok egésznap rajta. Facebook-messagner nincs rajta. 3 játék van. Van egy csomó kép és 31 zene (ezt mots mellékesen). Mit tegyeeeeeeeeeek? Ja és még egy infó amikor megkaptam sokszor kapcsolgattam ki be mivel az iskolámban nembírják a tanárok ha kapok egy üzit esetleg zúg és zenél is a telefon O.o. De mostanság kise kapcsolom, le szoktam venni a fényerőt és kikapcsolom a wifit akkor perfekt és nem merül 3 százaláknál többet éjszaka. De mondjuk most is este feltöltöttem és reggel meg magamhoz vettem nem is Google-ztam csak játszottam meg Viber-eztem és már 44%-on van :(. Segítsetek mert beleőrülök! Ja és tökre szeretem a telóm így nem veszek újat! És igen tudom a Samsung telefonok már csak ilyenek. Előre is köszi a válaszokat.

#telefon #Samsung Galaxy Ace 3 #akumlátor telefonba
2014. okt. 10. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem akksi vagy Samsung hiba. Ez szimplán az okostelefonok tulajdonsága. Hamar merül az összes.

És a játék meríti a legjobban a telefon akksiját, szóval ez teljesen normálisnak tűnik. Sajnos az még hosszú idő mire olyan akksi lesz, ami tovább bírja.

2014. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az akkuk gyártói is tudják ezt, elavult a technika, ez a gond. Már kísérleteznek olyan akkuk gyártásával, amelyek sokáig bírják. Szerintem elsősorban a wifi eszi le, nem is szoktam bekapcsolni, csak ha fontos. Iskolában pedig vedd le a hangot, nem fontos ki-be kapcsolgatni.
2014. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!