Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha skype-on törlöm egy ismerős...

Ha skype-on törlöm egy ismerősömet akkor ő látja, hogy töröltem őt?

Figyelt kérdés
vagy mi jelenik meg nála, illetve mi van akkor ha újra ismerősnek jelölöm?

2014. okt. 8. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, egy szürke háttérben levő '?' skype jel jelenik meg nála.

Ha újra ismerősnek felveszed, ha a másik fél nem törölt, akkor partnerek vagytok.

Ha törölt, akkor elküldesz neki egy kérelmet, amit el kell fogadnia.

2014. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Direktben nem látja, csak következtetni tud, hogy törölted.


Én úgy vettem észre, hogy egyfolytában offline látszik az akinek nem vagy fenn a listáján (ergó törölt), viszont a partnerikon szokott frissülni, esetleg a hangulatüzenetét is látod. A másik, hogy nem tudsz vele chatelni, partnerkérelmet ajánl fel. Szóval akit töröltél az ezt látja.


Ha újra küldöd a partnerkérelmet, akkor vagy elfogadja vagy nem. Ha belátható időn belül nincs reakció, akkor nagy valószínűséggel törölt és nem is akar visszavenni.

2014. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!