Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes a gépemre Windows...

Érdemes a gépemre Windows 8.1-et rakatni? Mivel jobb, mint a 32 bites Windows 7 Ultimate? Ezen a gépen futna? Tesóm azt mondta, hogy igen.

Figyelt kérdés

Ezen a gépen futna?Tesóm azt mondta,hogy igen.

[link]

Amúgy ha lesz Windows 9,az is futna?

Előre köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! :)



2014. okt. 2. 18:43
1 2 3
 1/23 Tengor ***** válasza:
72%

Az Ultimate kiadás is a tesó rakta?

1 GB RAM kevés, Home Premiumnak is, nem hogy Ultimate-nek.

Én nem erőltetném rá a Win 8-at. A Win 8 árából vegyél inkább RAM-ot és tegyél fel egy Win 7 HP-t!

2014. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Ki mondta, hogy venné? :D Egyébkén W9 helyett W10 van/lesz.
2014. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Khmm,khmm...nem venném :D Főleg nem 14 évesen XD
2014. okt. 2. 18:58
 4/23 A kérdező kommentje:

Amúgy én szeretem,és sok programot bír(nekem):

[link]

2014. okt. 2. 18:59
 5/23 A kérdező kommentje:
Én amúgy nem annyira szerettem a Home Premiumot,mindig újra kellett rakni,érdekes ezt még egyszer sem...
2014. okt. 2. 19:01
 6/23 anonim ***** válasza:

A professionálnak semmivel sem nagyobb a gépigénye a home-tól. Most az a pár előre telpített kodek ide vagy oda az nem számít.

A home basicnek kissebb valamennyivel azt elismerem.

A processzor okés lenne, viszont az 1 gibayte ram az édes kevés windows vistától felfelé. Arra feltenni öngyilkosság akármit is mondasz hogy megy neked.

Erre a gépre a ram miatt én windows xp-t tennék vagy linux ágon egy mintet, de ubuntut semmiképp.

Legalább 2GB ramra tornázd fel mert lassú és simán képes elfogyni 1GB. De ha nem akkor próbálkozhatsz egy home basic kiadásúval is.

Valamit te bénáztál a home premiumal hogy újra kellett raknod mindig.

2014. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ugyan azt csináltam,mint most..Amúgy azt kérdeztem,hogy a windows 8.1 futna rajta..és akkor is max. arra váltanék,de nekem ez is jó! XP pont,hogy nem volt jó..linux meg nem..csak windows párti vagyok! De kösz..Remélem kapok még válaszokat!
2014. okt. 2. 19:31
 8/23 Tengor ***** válasza:

Persze, elvégre a saját gépét naponta lépteti domainba és a nyelvet is cseréli.

Végül is nem az én gépemen foglalják a helyet...

2014. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mi? Na jó,inkább hagyjuk,nem értitek,hogy mi a szándékom... Még valaki?
2014. okt. 2. 19:49
 10/23 anonim ***** válasza:

Nyelvet lehet telepíteni home-on is! :) Jó is az főleg ha angolul szedi le.


De értjük a szándékod, de a konfigod nem. Windows alá kevés 1GB ram normálisan használni. Ha neked használhatóan megy így is és minden vágyad kielégíti akkor örülj neki. De azt mondod "ingyen" van. Akkor mi tart vissza, hogy kipróbáld hogy fut neked annyi rammal?

Semmivel nem jobb mint a 7. Csak gyorsabban bootol és másabb a felülete és tovább lesz támogatva.

2014. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!