Miert Nincs Hang?

Figyelt kérdés

Nos..Nem rég tettem fel Windows XP -t,és alapból nicns hang.Nos Van Driver (Geforce 210),ami tartalmazza a Nvidia HD Audio Driver -t..Feltelepítettem..és semmi,nem tom mi lehet a baj,megnéztem device manager és a "Audio Device on High Definition Audio Bus" nál egy felkiáltójel van sárga körben.Nem normál hangszórom van,hanem ilyen elől bedugható Genius Füles Mikrofonnal...Szóval ez lenne a hiba.Nem tom mennyire fontos,de leírom a gépem adatait is,lehet annak is köze van... :

CPU: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual-Core Processor 4200+ 2.20Ghz

Videókartya: Geforce210 1gb DDR3

RAM: 2.0GB ddr2

Alaplap: Nvidia GeForce 6150 SE nForce 430


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. okt. 2. 17:15
 1/4 levis56 ***** válasza:

Próbáld meg innen telepíteni a drívereket.

[link]

2014. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kossz,mgprobalom :D
2014. okt. 2. 18:33
 3/4 zoly12 válasza:
meglehet hogy a windows xp-en alapbol nem volt hangkartya driver akkor meg kell szerezd valahonnan az eredeti windows xp audio drivert es onnan feltelepiteni vagy csak nem jo a driver probald meg letolteni ezt [link]
2014. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem engedi nekem feltenni :(
2014. okt. 4. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!