Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen processzort ajánlotok...

Zsinga kérdése:

Milyen processzort ajánlotok a mostani helyett?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem régen cseréltem le a videókártyámat: Ati radeon HD 4810-re, és a ramot 4GB-ra, de akkor is a célom az volt, hogy a CS:GO 100+ fpssel fusson, de még mindig csak 60 és sokszor 40-re is lemegy sajnos. Rájöttem, hogy a processzorom elég gyenge: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core processzor 5000+ 2,61GHz. Sajnos, nem igazán értek ahhoz, hogy milyen kéne helyette, de itt a faluban van egy ember akihez járok, mert mindig ő rakja bele a kért, vagy ajánlott dolgokat és tőle is tanácsot fogok kérni majd, de először tőletek kérnék segitséget, nem akarok nagyon drágát, csak annyival jobbat, hogy az fpsem nőjön. Köszi a válaszokat.

2014. okt. 2. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha AMD-ben gondolkozol, akkor esetleg FX 6300-as nem rossz választás szerintem, nagyobbat nem érdemes, mert ez bőven elég mindenre.

Persze majd mondják a 8 magosakat, de ár/érték/teljesítmény alapján FX6300.

2014. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fx 6300 am3+ tokozasú ami neked van 939, ami a legjobb számodra hagyd a fenébe ezt a gépet nem éri meg fejleszteni, inkább új cinfig az ami neked kell ne pocsékold a zsét erre a régi rendszerre olcsóbban megúszod vmi használt de erős gépet ha veszel kb 120ból kapsz fx6300ast 7870el
2014. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerek HD 4810 -es számozású videokártyát. És a Google sem

[link]

Processzor terén neked most egy Socket 939 vagy AM2-es foglalatú procid van

[link]

Kedvel 1# válaszoló, hogy a fenébe tegyen bele egy AM3+ foglalatú procit egy más fajta foglalatú alaplapba?

Valamint nem ajánljuk/mondjuk a 8 magos procikat játékra!

Bőven elég 2 mag 4 szál (i3) játékokhoz.

[link]

Ajánlani egy i5-öt szoktunk hosszútávra. Valamint jó minőségű játékra a középkategória felső részéből ajánlatos videokártyát választani.


Kérdező, ezt a gépet úgy ahogy van cseréld le egy teljesen újra. Szánj az új gépre legalább 150.000 Ft-ot.

2014. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem volt a kérdésben, hogy az alaplap maradjon a régi,de egyébként kap 5-6körül hozzá, használtan meg olcsóbban.

[link]


Utána pedig fejlesztheti még erősebb procira.

2014. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valóban, nem volt ilyen a kérdésben és a jelenlegi alaplapjával nem sok prociválasztási csere lehetősége maradna.

Ha már cserél procit és alaplapot akkor cseréljen komplett gépet. Az az ismeretlen HD 4810 sem igazán tetszik nekem.

2014. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat, ha uj gépet veszek akkor csak ugy, hogy a mostanit már eladtam. Mennyit kérhetek érte kb? Megköszönném, ha valaki irna privát üzit és letudnám irni pontosan, hogy mit is tartalmaz a gépem.
2014. okt. 2. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!