Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Bestbyte üzletek hogy...

A Bestbyte üzletek hogy képesek fennmaradni? Mindent piszok drágán árulnak, az akcióik sem nagy számok

Figyelt kérdés

Videokártyát néztem, és az általam kiszemelt típust náluk 5 ezer forinttal drágábban lehetett kapni. A fantasztikus, akciós laptopjuk 105 ezer forintért hirdetve máshol kapható volt 90 ezer forintért is. Ismétlem, akciósan 105 ezer forint.

Nekem csak egy újabb Media Marktnak tűnik a hely, ahova bejár az ember élőben megnézni a megvásárolni kívánt terméket, aztán ha eleget nézelődött, kimegy, és megveszi jóval olcsóbban máshol. Csak hogy ebből hogy tudják fenntartani az üzleteket, jó kérdés.



2014. okt. 1. 13:56
 1/4 Tengor ***** válasza:
Ha elárulnák, akkor más is így csinálná és akkor már nem érné meg nekik :)
2014. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok dilettáns van, aki nem áll neki hasonlítgatni.
2014. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerencsére itt van nekünk a pcx és az ipon , amelyek olcsóbbak.

BestByte-nál tényleg, csak nézelődni szoktam.

Viszont a reklámjuk nagyobb mint a másik kettőé. Szórólap, bolt stb, ezeket is fent kell tartani valamiből, gondolom ezért drágábbak

2014. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Majd amikor a PCX-nél felvilágosítást kérsz hardverről, és nem foglalkoznak veled, amikor elszúrják a gépösszeszerelést, meg amikor a garancia érvényesítésénél egy hónapot vársz gép nélkül, akkor meg tudod.


Az ügyintézés minősége ég és föld, és egy drágább gép összeszerelésénél semmi az a plusz pár ezer forint azért cserébe, hogy ha bármi gondod, kérdésed van, készségesen állnak hozzá.

2015. aug. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!