Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a MinDig TV...

Hogyan lehet a MinDig TV Extrát laptopon nézni?

Figyelt kérdés

Van egy kis DVB-T USB Stick-em amivel az RTL Klub, TV2, M1, M2, Duna, Duna World, Euronews, C8 csatornák bejönnek de a többinél csak annyit ír hogy "Nem található aktív dekóder kártya".

Itt néztem ezt a Családi csomagot 2 990 Ft/hó-ért: [link]

Ha én ezt megrendelem akkor most adni fognak egy aktív dekóder kártyát? Ezt hogy kell behelyezni a laptopba úgy hogy érzékelje is?



2014. szept. 30. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Laptopon sehogy ha nincs kártyaolvasód.
2014. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tengor ***** válasza:
Neked kell venni alkalmas CA modult, amibe be tudod helyezni a kapott chipkártyát.
2014. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nagyon sehogy, de ha minden igaz, alcor-ból létezik usb-s kártyás, bedugós dvb-t dekóder.
2014. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha veszek egy ilyet akkor az jó lenne?

[link]

2014. szept. 30. 15:44
 5/8 anonim válasza:
Aha, elvileg ezzel lehet. De ha van egy külső kártyás egységed, akkor azt egy sima analóg tunerkártyával is tudod nézni, amit már bagóért kaphatsz.
2014. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

T-Home-os IPTV egységem van, de igazából az sem az enyém, csak valahogy nálam maradt.

Az előző albérletembe volt T-Home internet meg tévé előfizetésem. Amikor elköltöztem lemondtam a szolgáltatást, és mondták hogy majd személyesen kijönnek a routerért meg az IPTV egységért, de ez nem történt meg, én megy ugye elköltöztem. Az új címemet nem tudják, bementem egyszer személyesen az üzletbe, ott azt mondták hogy ők nem vehetik át. Ez történt 1 éve. Azóta is itt porosodik nálam a router meg az IPTV doboz, de gondolom ez nem jó MinDig TV-hez.

2014. szept. 30. 16:01
 7/8 Tengor ***** válasza:
Nem. Más rendszer.
2014. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg is vettem egy az Conax modulos USB-s DVB-T vevőt. A helyi MinDig TV Extra forgalmazónál előfizettem Családi csomagra meg a Filmbox Pak-ra. Kaptam egy kártyát amiből ki lehetett törni a kis méretű SIM kártyát. Beraktam az USB Stick-be, nyomtam egy automatikus csatornakeresést a programjába és szépen jön az összes előfizetett csatorna. :)
2014. okt. 2. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!