Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA5 PS3-on meddig elérhetoek...

GTA5 PS3-on meddig elérhetoek a DLC-k?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok, idom nagy részét munkával toltom, ha van idom néha bekapcsolom a PS3-at. Mikor kijott a GTA5 (biztosan ismeritek) PS3-ra azonnal meg is vettem, frissítettem rendeszeresen, majd jott egy koltozés, nagyobb lakás meg minden csak épp net nem volt rendes, vártam vele egy kicsit hogy hátha idovel felbukkan egy jobb szolgáltató nagyobb adatforgalommal, de mindhiába. Azalatt kijott jópár frissítés az ominózus játékhoz (GTA5) és most már van lehetoségem az internetkapcsolatra. Ugye vannak ezek a DLC-k, milyen minden frissítéskor új jármuveket, fegyvereket adnak hozzá a játékhoz. Ezek a DLC-k elérhetoek ennyi ido után is? Úgyértem nem csak ideiglenesen voltak letolthetoek?

2014. szept. 29. 07:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!