Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan védhetem le a laptopoma...

Hogyan védhetem le a laptopomat jelszóval?

Figyelt kérdés
A Windows-t akarom jelszóval védeni,szóval csak én tudjak belépni.És egyben a mappákat és fájlokat is így szeretném védeni.Szóval amikor belépek és megnyitok egy fájlt akkor kérje a jelszót.Lehet ez kép,dokumentum,videó stb.Vagy nekem úgy is jó,ha csak titkosítja a fájlokat.A lényeg,hogy csak én férhessek hozzá az egész rendszerhez.Fullos biztonságot szeretnék.

2014. szept. 28. 17:45
 1/1 Tengor ***** válasza:

Első körben, akkor tegyél jelszót a BIOS-ra, a BIOS-ban a gépre és a HDD-re is (ha tönkremegy a gép, akkor egy hasonló géppel + a jelszóval tudod a HDD-ről menteni az adatokat).

Aztán a win felhasználódnak adj egy jelszót és állítsd be, hogy a fájlok a sajátjai legyenek.

2014. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!