Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért akadozik a zene és a...

Miért akadozik a zene és a játékok?

Figyelt kérdés
Eddig semmi baja nem volt a gépemnek, de egy ideje zenehallgatás és játék közben mindig belaggol, de kb. csak 1 mp-re, és csak a hangon, meg nagyon ritkán a képen érzékelem. Pl. mikor beszél a szereplő, akkor az ilyen pillanatokban "dadogva" mondja a dolgokat a lagg miatt. Ez mitől lehet?

2014. szept. 28. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

és most ennyi inf böl mit mondjunk?


na jó kukorica

2014. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hibás driver, vagy HDD, vagy bármi más.
2014. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hgfeusdj válasza:

Helló!


Mi az hogy ennyi infóbol mit mondjunk? Aki ért hozzá annak elég infó. Én nem nagyon értek hozzá de nekem is elég infó volt.


Na azt kéne tenned hogy ujratelepíted a zenelejátszot.

De az is lehet hogy egyszerűen csak nem bírja a géped a kettőt egyszerre. Tudom hogy eddig is ment így de nem tudom az miért van de minden gép egyre lassul.

Vagy telepítsd újra az egész gépet. (ami nem a legjobb megoldás)

Vagy vidd le informatikushoz és mond meg hogy egy kis karbantartást kérsz. Ez annyiból áll, hogy letörölnek egy csomó felesleges programot és megszüntetnek egy pár feleslegesen futó progit. (nem kell megijedni, tényleg csak olyanokat törölnek aminek semmi hasznát nem veszed) Esetleg lefuttatnak egy vírusirtót de ezt megteheted te is. Ha nem javul akkor nem tudom mi lehet a gond.

2014. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!