Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen videókarit érdemes venni?

Milyen videókarit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Egy két hét múlva szeretnék egy új videó kártyát venni a gépembe, csak egyszerűen képtelen vagyok eldönteni, hogy melyik legyen. A lényeg, hogy ami most alaplap és proci van a gépben, anno akitől vettem ő Hd7950-es videó karival használta.Mivel nekem elég gyenge videó karim van most a gépben így le szeretném cserélni. HD4350-es van jelenleg benne. Sajnos az anyagi része amit a kártyára tudnék fordítani nem sok. A keret kb 30 000 max 34 000ft. Szóval ha valakinek van jó ötlete ebben az árkategóriában, szívesen várom a hozzászólását. Előre leszögezném, hogy a második összeg a tetőpont tehát onnan nincsen fentebb, és azt is leszögezném, hogy várni sem akarok és gyűjteni, mert így is sokat vártam már. Szóval ilyen és efféle hozzászólásokat nem kérnék ha lehet. :) Köszönöm előre is a válaszokat. :)

2014. szept. 26. 16:54
 1/2 royalty válasza:
Tessék' ebben az árban ez a legjobb még a drágább kártyákat is szégyeníti.
2014. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 royalty válasza:
Sorry itt van [link]
2014. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!