Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi ennek a jelentése?

Mi ennek a jelentése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy ez mit jelent?


Intel Core i5


Ez mit foglal magába?

Köszönöm szépen a válaszokat!!!


2014. szept. 25. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy Intel i5-ös processzort.
2014. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:
Hogy ezek közül valamelyik: [link]
2014. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Laptopot kell most már vennem, a munkámhoz szükséges, de nem vagyok egy számítógépes zseni. Én egy Dell Inspiron 3542 Intel Core i5 1,70 GHz laptopot néztem ki. Tehát arra lennék kíváncsi, hogy ez mennyire erős gép? Eltudná nekem magyarázni valaki, hogy az ilyen típusjelzésnek mik a tulajdonságai?
2014. szept. 25. 10:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert ugye nem értek hozzá nagyon.
2014. szept. 25. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz.
2014. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tengor ***** válasza:

Munkára jó lesz, ahogy már írták. Mondjuk az is igaz, hogy nagyon bele kell trafálnod, ha olyant akarsz írni, ami nem jó munkára.

Két javaslatom volna:

a.) Vagy írd le a gép pontos típusát és felszereltségét. Ha azt mondom, hogy "Skoda, benzines, 81 kW" akkor még neked sem lehet sok lövésed, hogy azt megéri-e megvenni, nem igaz?

b.) Nyiss egy külön témát, írd le, hogy mennyid van, mire szeretnéd használni és van-e valami különleges elvárásod (pl azúrkék szálcsiszolt hátlapot szeretnél v. Mucsaröcsöge 10 km-es körzetében lehessen kapni v. akármi). A kollégák fognak mutatni olyan gépeket, amiket érdemes megvenni.

2014. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Dell Inspiron 15 3000 series 3542

Intel Core i5-4210U 1,70 GHz 2 magos

8 Gb RAM

Nvidia Geforce 820M 2Gb

1 Terrás

2014. szept. 27. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!