Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Adobe Photoshop CS4-et szeretn...

Adobe Photoshop CS4-et szeretnék letölteni. Segítség?

Figyelt kérdés
Szeretném letölteni ezt a programot, többször letöltöttem már, de sosem sikerül felrakni rendesen. Olyan oldalt szeretnék kérni, ahonnan bevált a letöltés, és még ilyen bénák is fel tudják rakni mint én :D
2010. jan. 20. 19:51
 1/8 anonim válasza:

[link]

A siker garantált

2010. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak amit az első küldött az nem teljes verzó. Nem tudom, miért nem lehet tényleg segíteni, és csak vacak 30 naposokat adni...


*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****


Iso file, Daemoon Tools kell hozzá, benne van ami kell. Magyar verzió.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azazhogy tényleg segíteni, és NEM csak vacak 30 naposokat adni, hanem teljes verziót.
2010. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha már megvan a 30 napos, akkor csak egy crack kell. Keress rá egy torrentoldalon. Olyat is letölthetsz, amiben benne van a photoshop is, mert ki lehet választani, hogy csak a cracket töltse le. (a kommenteket nézd meg, mert onnan derül ki, hogy vírusos -e)
2010. jan. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2010. jan. 21. 16:19
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


csak 50 mb mégis teljes verzió én is ezt használom


jelszó: x-Appz

2010. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
uccsó válaszoló: letöltöttem, de ezt írja ki: The stetup files are corrupted. Please obtain a new copy of the reogra. :( miért lehet ez?
2010. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
*bocs regora=program
2010. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!