Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Két vidikártyám van, hogy...

Két vidikártyám van, hogy tudom beállítani hogy az alapértelmezett az erősebb legyen?

Figyelt kérdés
Van két videókártyám, és valamiért amikor feltettem egy játékot szaggatott iszonyúan, aztán valamit csináltam, éss a gta4 full grafikán futott... újraraktam most a gta4-et, és most iszonyúan vagy, szóval gondolom a játék valamiért megint autómatikusan a gyengébb vidikártyád használja... Ötlet?!

2014. szept. 22. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vedd ki a gyengébbet.

Miért van bent 2?

Ha egyformák akkor lehet őket ősszekötni.


[link]

2014. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az egyik a processzorban van, a másik pedig alap beépített vidikártya, elvileg ki kéne egymást egészíteniük. Feltettem a gta4-et közepes grafikán szaggatott, csináltam valamit, fogalmam sincs mit, és futott utánna szaggatás nélkül max grafon. újratelepítettem a játékot, erre megint szaggat a legbénább grafikán is. Lehet a gép nem tudja, hogy használnia kell a jobb vidikártyát. Mert a gyengébb videókártya az alapértelmezett.
2014. szept. 22. 13:57
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagy valami program nincs, ami által kiválaszthatom, hogy egy játék a nagy teljesítményű videó kártyát használja? AMD-s a két videó kártyám, de az egyik egy gyenge, (amit használni akar alapértelmezettnek), a másik pedig bika erős, amin lazán futna a gta4. IDáig 4 napig gta4-eztem full grafikán, mert valamit csináltam, és használta a jobb vidikártyát is gondolom. de most nem használja, és szaggat közepesnél gyengébb grafikán...
2014. szept. 22. 14:07
 4/11 anonim ***** válasza:
A vezérlőpultban/rendszer/eszközkezelő-ben tudod letiltani a zt, amelyiket nem akarod használni,de szerintem az alaplapi VGA-t nem veszi figyelembe a rendszer, ha telepítve van egy másik VGA.
2014. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja, még annyi, hogy:


Gondolom az erősebb VGA driverét feltelepítetted, ugye?

Mert az AMD processzorban lévőt használja, ha nincs telepítve a másik drivere.

2014. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mindkettő fel van téve, és mondom, egyszer valamiért sikerült beállítani valahogy és használta végig a gta4nél és szaggatás nélkül futott max grafikán. újraraktam, azóta megint közepes grafikán is szaggat.
2014. szept. 22. 15:22
 7/11 A kérdező kommentje:
Szóval egyszer elértem valahogy, hogy az erősebbet használja... csak azt kéne, hogy tudja a gép, hogy mindig az erősebbet kell használnia játékok esetén...
2014. szept. 22. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát,pedig ha fent van az erősebb vga drivere, akkor az tiltja agyengébb alaplapi vga-t.Nézd meg az eszközkezelőben, hogy melyik aktív.
2014. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindkettő vidikártya fentvan, mivel váltható grafikus rendszere van a laptopomnak. szóval nem értem.
2014. szept. 22. 15:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát,akkor a használt energiagazdálkodási sémába nem változtattál meg semmit?
2014. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!