Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a gépemmel?...

Mi lehet a baj a gépemmel? Csíkok és fagyás program indításkor.

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy új videókártyát sapphire hd 7770 1gb ghz edition beszereltem drivert feltettem stb minden jó volt 2 napig.aztán játék közben egyszer csak függőlegesen kék és szürke csíkok jelentek meg,és lefagyott a gép,azóta folyamatosan ez történik ha meg akarok nyitni egy programot,alapjáratban semmi gond nincs csak,ha csinálni is akarok valami csíkok jelennek meg és fagyás.A tápom csak 400W-os lehetséges h ez a probléma ?

Ezek után visszatettem a régi videókártyámat és azzal rendesen működik minden semmi baj.

Kérlek segítsetek drága volt az új kártya :D

Válaszokat előre is köszönöm :)



2014. szept. 22. 13:25
 1/8 Tengor ***** válasza:
Lehet a táp is a probléma, de lehet melegedés, esetleg hibás lehet valamelyik memória chip.
2014. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szóval lehet,hogy nem bírja a tábp a kártyát ?

Csak akkor azt nem értem előtte 2 napig miért volt hibátlan minden :D

2014. szept. 22. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:

próbáld meg Catalyst alatt visszább venni a gyári órajeleket

Nekem is egy GHZ edition 7770-em van, állandóan kidobott játékokból az illesztőprogram leállt majd helyreállt hibaüzenettel.

Nekem a GPU és a memória 100-100 MHz-el történő visszább-vétele megoldotta a gondot

2014. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem csak aza baj,hogy kidob hanem,hogy játszom és hirtelen csíkos lesz az egész és lefagy a gép csak reset gomb nyomással tom kikapcsolni és újraindítani a gépet
2014. szept. 22. 13:33
 5/8 Tengor ***** válasza:
Mert a táp esetleg két napig bírta a megnövekedett terhelést.
2014. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor történt amikor a videokártyám memóriájának sebességét túlhúztam és nem volt hűtő a memórián.
2014. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmit sem segített igazából teljesen lehúztam a kártyát és ugyanúgy csíkozódik
2014. szept. 23. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor valami gyártási hibásat fogtál ki. Ha van rajta garancia, érvényesítsd.
2014. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!