Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » E-mail átirányítás? Lehetseges?

E-mail átirányítás? Lehetseges?

Figyelt kérdés
Az van,hogy van egy hotmail-os fiokom de elfelejtettem a jelszavam es azaz e-mail cím ami masodlagosnak volt beállítva már nem él. Így egy újat állítottam be de ahoz hogy erre kiküldjék az új jelszót egy tesztet kellett kitölteni. Ha nem elegendő az adat amit megadtam nem küldik ki az új jelszót. De erre az e-mail címre fontos leveleim is érkeznek, nem lehetne valahogy megoldani hogy átirányítsam a hotmailra érkező leveleket gmailre anelkül hogy belépnék hotmailra???

2014. szept. 21. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

"átirányítsam a hotmailra érkező leveleket gmailre anelkül hogy belépnék hotmailra?" "de elfelejtettem a jelszavam" pedig "erre az e-mail címre fontos leveleim is érkeznek" Hahahaha....


Így bizony nem tudod lenyúlni más fiókját kimókus, jó is lenne :) Szar úgy, nem igaz?

2014. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De bena vagy. Mert ez a sajat e-mailemmel meg sem tortenhet -.-
2014. szept. 23. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!