Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Program files könyvtárba nem...

Kemeh01 kérdése:

Program files könyvtárba nem tudok másolni, felülírni, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Más gépén - rendszergazdaként fent - telepítettem egy programot. Minden rendben volt. Utána a Program Files könyvtárban a program által létrehozott könyvtárba kellett volna bemásolnom egy exe filet, de ezt már nem engedte simán, csak ha rányomtam, hogy rendszergazdaként (de próbáltam mást is odamásolni és törölni, akkor is csak rendszergazda jogosultságokkal engedte).

Na, ez az exe file elindítva felülírna egy file-t ott a könyvtárban, de természetesen nem csinálja meg, mert "Nem tudom írni az aktuális könyvtárat" hibaüzenet jelenik meg.

Megnéztem már mindent és minden jogosultsága megvan az illetőnek. Itthon én is rendszergazdaként vagyok fenn és nekem mindent enged azokkal a jogosultságokkal.

Mi lehet ott a probléma? Egyszerűen nem találok már megoldást! Köszönöm, ha valaki tud mondani valami okosat!!


2014. szept. 20. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Jobb gomb és futtatás rendszergazdaként?
2014. szept. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!