Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Help! Optikai meghajtók?...

Willywoo kérdése:

Help! Optikai meghajtók? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kaptam egy olyan házi feladatot,hogy optikai meghajtókról kell írnom,(bővebb infó nincs róla)

de nem lehet netről!! A tanárnő ellenőrzi, ezt már bizonyította is. Tehát tud valaki nekem segíteni hogyan

lehetne ezt megoldani? Könyvtárba mennem elég nehézkes lenne. Tehát ha valakinek van ilyen könyve és

bescannelné nekem akkor örök hálám üldözné! Vagy esetleg ha tudtok olyan oldalt küldeni amit ha keresőbe

beírok nem dobja ki egyből,hogy onnan van.. vagy egyéb ötlet mert el vagyok keseredve :S Átírni is próbáltam

már szövegeket netről de úgy is kidobja! Előre is köszi!



2014. szept. 16. 18:44
 1/4 anonim válasza:
szerintem olvasd el a net-ről, és a saját szavaiddal fogalmazd meg. Ha meg akkora kib.szott gyökér ez a tanárnő, hogy úgy sem fogadja el, elmehetne útkaparónak. 21. század, boldog-boldogtalannak van internetelérése. Idióta tyúk.
2014. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt a PDF fájlt és annak alapján írjál valamit. A PDF fájlokat csak nem tölti le.

[link]

2014. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már megnézte ezt is... :S
2014. szept. 17. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Guvadjon ki a szeme.
2014. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!