Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a tabletrő...

Tucker88 kérdése:

Mit gondoltok erről a tabletről? Megéri megvenni? Www.euronics.hu/DPS-IQ7-Quad-Core-p40568

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
20.000 Ft-ért telefont nem vennék, nem hogy tabletet.
2014. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:
Nem szabad megvenni. A használható készülékeke 45-től kezdődnek, de még ezen a szinten is óvakodni kell a gagyiktól!
2014. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Èrdekes én vettem egy ilyet és semmi gond nincs vele. :)
2014. nov. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tengor ***** válasza:

#3, szerencséd vagy. Butaság azt gondolni, hogy azért mert a tiéd az jó, akkor mindegyik jó.

Gondolom te is zárod az ajtókat otthon... Pedig a logikád alapján nem lenne rá szükséged, hiszen ha te nem mégy be másik házába elvenni dolgokat, akkor más sem megy be a tiédbe...

2014. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj…

Azt butaság feltételezni, hogy ami drágább csak jobb lehet és ami olcsóbb pedig használhatatlan.

Gondolom ha eléd leraknak két gömbölyűrágót amik ugyanolyanok. Az egyik 10 forint a másik pedig 50 akkor te az 50 forintosat választod mert az biztos jobb, de még attól is óvakodsz mert 100 forint még is csak több mint 50 és annyi van a zsebedben.

A tabletre pedig 1 év garancia jár mindenhol.

2014. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tengor ***** válasza:

#5

Ha neked minden tablet egyforma golyó, akkor nem értem miért szólsz hozzá szakmai kérdéshez. A tablet kicsit több paramétertől függ, mint egy golyó. A kínai gagyik a mérhető számokban összehasonlíthatóak egy márkás tablettel, de olyan számokkal, amik nem mérhetők sajnos nem (ezzel is tévesztik meg a vásárlókat): minőség, megbízhatóság, támogatás. "Nézd, ez mennyire megéri, ugyan olyan a processzora és csak fele annyiba kerül" és hasonlók.

Persze ettől még nem kell, hogy boldogtalan legyél a tableteddel. Örülj neki és használd amíg működik!

2014. nov. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden alkatrészet, mindenhez kinában gyártanak. :)

De a kína márkák sem rosszak. Itthol példának okán két huawei telefon is van azokkal sincs baj.

Ja hogy a kinézet és a support a fontos.

Műanyagnak, műanyag, de elegáns formaterv. Fémházas full extrás valamik biztos jók, de nekem nem ér 50K töbletet a szépség. :)

Hardveresen telejesen rendben van a mai igényegnek megfelelően. A gyártói kitkat rom-ra sincs egy rossz szavam sem. Az aksi idő folyamatos böngészéssel 4 óra a legkisebb fényerővel.

Nem tudom ettől többet mit kell elvárni egy tablettől ennyi pénzért.

23.500ft vaci újonnan 1 év gari +30nap pixel garancia, szállítással együtt. Ja és persze a futár az garancionális. Tehát 0FT még tart a garancia. :)

Szóval jó darabig nem lesz gond, vele mivel nem rég vettem, de ha tönkre menne egy év után veszek egy másikat ugyan ennyiért.

Csak téped a szádat. Majd akkor vóvó ilyen témába ha már volt ilyened. :) Zárd be az ajtó mögé az előítéleteidet és szerezz be több szakmai tapasztalatot meg aranyköpést.

2014. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!