Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a monitor?

Miért nem kapcsol be a monitor?

Figyelt kérdés
Vettem egy Acer notebookot Windows nélkül. Haza értem és felraktam rá egyet. Arra lettem figyelmes hogy ha kikapcsolom (nem kapcsol ki a gép csak a kép megy el és ugyanúgy hallom hogy megy a laptop hűtése), alvó- és hibernált módba teszem, sőt egyszerűen amikor kikapcsolja a monitort, és utána használni akarom egyszerűen nem reagál rá semmit. Se billentyűzettel, se pedig egérrel. Rossz Windows-t (8.1) tettem volna rá?

2014. szept. 16. 07:02
 1/2 anonim ***** válasza:
hat igen nekemis ez a problemm es nekem a videokartya szart be
2014. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy egy teljesen új laptopnak videokártya problémája lenne. Az AMD oldalán nincs is sok támogatás a videókártyámra (konkrétan semmi). A videókártyám típusa: AMD Radeon R7 M265 2GB.
2014. szept. 21. 05:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!