Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8.1 bing op-n nem...

Windows 8.1 bing op-n nem működik a webkamerám, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az eszközkezelőben sem találom, egyáltalán nem jelez kamerát. HP 15-r001nc Notebook PC.

2014. szept. 14. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon találok olyan bejegyzést, ahol más panaszkodott volna erre. Skype alatt nézted?
2014. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én sem találtam sajnos, azért próbálkoztam itt. Igen, a skypon próbáltam még a cyberlink youcam 5-ön is. Egyik sem észleli a beépjtett kamerát. Néztem az angol hp-oldalon, a magyaron az illesztőprogramokat - azt írják ki az oldalak, hogy nem támogatott számítógép, vagy nem létezik ilyen termék. Számítástechnikai boltból van pedig, minden eredeti... A hp utility center-ből frissítettem minden illesztőprogramot... mégse működik, még csak nem is észleli. Pedig mielőtt frissítette magát a windows működött. Ha pedig a windows weboldalán követem az utasításokat ugyan úgy falba ütközöm, mert ki se jönnek azok a dolgok, amiket ott ír. :/
2014. szept. 15. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!