Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan érhető el hogy a...

Hogyan érhető el hogy a Windows phone 8.1 rendszert futtató lumia 925 telefonom ne keverje össze-vissza az mp3 fájlokat?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy az ID3 Tag-eket kell kitölteni, de valahogy mégse akarja az igazat. Összekutyulja a sorrendeket, nem ismeri fel az albumokat és a számcímeket. Némelyik fájlt kétszer/háromszor/négyszer másol magától különböző albumokba. A tag-ekben a "sorszám" a "szerző" és az "album" is ki van töltve. Valami ötlet?

2014. szept. 11. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom használsz-e tag szerkesztőt, ha nem próbáld ki ezt. [link]

Az album és album előadó legyen kitöltve.

Vagy próbáld ki ezt.Mappákból lehet a zenéket lejátszani.

[link]

2014. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen. Ez a tag szerkesztő van nekem is, és több hasonló progit szedtem már le az áruházból. Egy se jó.

De azért megnézem.

Köszi.

2014. szept. 12. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne a telefonon szerkezd tapiappokkal, hanem tedd át gépre, és winamp.
2014. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a telefonon szerkesztem hanem a gépen, az első kolléga által is említett "Mp3tag 2.57" nevű programmal. Mégse jó.
2014. szept. 14. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ezeket szoktam mindenféleképpen kitölteni hogy jó legyen.

[link]

2014. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na kérem szépen.


A probléma megoldódott, ha másnak is ez lenne a gondja, nálam ez vált be:


Kombinált megoldás született. Az 1. válaszoló által javasolt Mp3Tag nevű programmal próbálkoztam eddig is. Félsiker.

Aztán lefrissítettem a programot v2.63-ra és megjelent egy csomó új kitölthető ablak.

Így aztán az 5. válaszoló által linkelt kép már világos, megjelentek nálam is ezek a lehetőségek.

Ezeket kitöltve és az 1. válaszadó által linkelt "Folder Play" nevű alkalmazást használva, valóban nem keverednek már a dolgok. Plusz királyság az app-ban, hogy a PC-hez hasonlóan lehet tekerni vele a zenét. Bámulatos.


Köszönöm a válaszokat. Mennek a zöldek.


ui.:


A telefon gyári lejátszója egy tévedés. Nem javaslom a használatát senkinek.

2014. szept. 14. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!