Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube low end PC-hez?

Fatalerr0r kérdése:

Youtube low end PC-hez?

Figyelt kérdés
eleg regi gepem van es nem hasznalom sok mindenre ,de annyit szeretnek ,hogy youtubozni lehessen akadozas nelkul.zenahallgatas meg videonezes.ha pl elinditok egy zeneszamot es atvaltok egy masik tabba akkor ne akadozzon be .a zene letoltese nem egy megoldas mert mindig mas szamot hallgatok :) szoval kene egy program vagy valami megoldas arra,hogy zenet tudjak hallgatni laggmentesen :)

2014. szept. 9. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
telleg csak letolteni tod
2014. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
épp azt hansúlyoztam,hogy a letoltes nem lenne jo megoldas ,mert pl ha egy szamot csak egyszer hallgatok meg akkor azt nem szeretnem letolteni es ha mondjuk csak egy random playlistet rakok be akkor meg ugyszint :/
2014. szept. 9. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Zenét miért youtube-on akarsz hallgatni?

Letöltöd mp3-ban aztán betolod egy egyszerűbb lejátszó programba. Én a Winamp-ot használtam régen (gyenge gépen) "háttérzenének", de azt sjanos már nem fejlesztik tovább.

2014. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha pedig nagyon ragaszkodsz a youtube-hoz, akkor próbáld meg úgy, hogy leveszed a legkisebbre a minőségét (240p talán). Nem tudom, hogy rontja-e a hang minőségét, de talán kevesebb az erőforrásigénye.
2014. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 már elozo kommentbe is leirtam ,miert ragaszkodom a youtubehoz.rengeteg zenet halgatok és mindet csak egyszer.max 2x. valami olyasmi kene mint PVSTAR+ androidra vagy valami ami a chrome-tol kulon all es nem zavar be ha a chrome-ba kozbe mast csinalok :)
2014. szept. 9. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:

A régi gépen szinte semmit se lehet csinálni, hogy ne akadozzon Egyrészt a böngésző olyan erőforrás igénylő, hogy a régi gépek nem bírják, másrészt a yutubosok a felelősek érte mert olyan erőforrásigényes a sok kis szar videójuk függetlenül a méretétől, hogy már csak a több magos procik bírják erővel.


Amit tehetsz, hogy nem a böngészőt használod yutubozásra.

[link]


Ebben van yutub browser és ez nem qaksztja ki a gépet

2014. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tölts le Operát, sokkal jobb lesz :)
2014. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 na en pont valami ilyesmire gondoltam :) koszonom a valaszt.nemsokara kiprobalom az ajanlott softwaret
2014. szept. 22. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!