Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissítsem a Windows phonet...

Frissítsem a Windows phonet 8.1-re?

Figyelt kérdés
Hallottam az akksi üzemidejének drasztikus csökkenéséről. Azóta ezt kijavították? Egyébként Lumia 520-ról van szó.

2014. szept. 5. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem 925-on nem tunt fel hogy csokkent volna az uzemido.
2014. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 520 am és nem csökkent az üzemidőm miután frissítettem.
2014. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem is Lumia 520 van, a firssítés sokáig tartott (kb. 2 órát eltökölt vele mire teljesen kész lett), de megérte! Az akku üzemidő nekem sem csökkent, sőt mintha jobban bírná inkább... Sok funkció belekerült, amit hiányoltam eddig, pl a fájlkezelő, a csempékre lehet háttérképet rakni, stb. Mindenképpen frissítsd, de utána nézd át a beállításaid, nekem néhány dolog nem tetszett ahogy beállította (pl wifi mindig magától csatlakozni akart, ezt én manuálisra állítottam, stb). Maga a frissítés már nagyon kellett rá, mindenképpen frissítsd, de előtte töltsd fel a telcsi akkuját!
2014. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát eddig még korai lenne akksiról véleményt nyilvánítani. Most még nem tudok mappát csinálni, de asszem az még egy újabb frissítés. A térképpel nem volt baj, de most nagyon akadozik. Egyelőre ennyi.
2014. szept. 6. 11:46
 5/9 anonim válasza:
Én 520-on megbántam hogy frissítettem, sokkal több a bug mint eddig, online videók akadoznak, az üzemidö rosszabb. Van pár hasznos új funkció de szerintem nem éri meg ezekért.
2014. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, marhára csalódtam, fél nap alatt simán lemerült. Nem tudom miért nem panaszkodnak mások. Egyébként mappát nem tudok csinálni. És az excelben az istenért nem tudok lehúzni számsort vagy függvényt (pl A1 cella 1, A2 cella 2, és utána 15-ig le akarom húzni)
2014. szept. 6. 22:15
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezeket valaki elmagyarázná, ezerféleképpen próbálkoztam?
2014. szept. 6. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:

"Egyébként mappát nem tudok csinálni. "


Nem is fogsz tudni. Nincs klasszikus fajlkezelo a WP8-ban.

2014. szept. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Frissítettem 8.1-re, és így nem megy, egyébként este lement 80%-ról 25%-ra amikor aludtam.
2014. szept. 7. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!