Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apple Macboom Airt szeretnék...

Apple Macboom Airt szeretnék vásárolni, és lenne pár kérdésem róla. Válaszoltok?

Figyelt kérdés

[link] Ezt szeretném megvásárolni, és annyit szeretnék róla tudni, hogy alapból tartalmaz valamilyen programokat vagy mindent magamnak kell rátelepíteni? Zenéhez kéne a gép, és ilyen programokra gondoltam amik ehhez kellenek, és videó/képszerkesztés. Amit saját magamnak szeretnék rátelepíteni pl a Skyp azt ingyen tudom rá telepíteni vagy kimondottan meg kell hozzá vásárolnom majd? Nem volt még Mac rendszerem. Jelenleg XP-m van, csak fejlődni kéne.

Segítene valaki a kérdéseim megoldására?



2014. szept. 4. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapból kapsz egy oprendszert meg irodai programokat, a skype itt is ingyenes, plusz szinte mindenre van ingyenes alternatíva.


Ha más nem, torrentboltból..

2014. szept. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja igen: a 8gb ram-ot meghálálja az oprendszer..
2014. szept. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyfelől ilyen webshopból ne vegyél soha almás gépet mert nem biztos, hogy garanciában javítja majd az Apple mert ezek java része szürkeimport. Meg lehet amcsi billentyűzetes is azzal meg elég szívás az élet. iStlyle.hu nál is tudsz érdeklődni.

Magáról a rendszerről: Jelenleg a OSX Mavericks az operációs rendszer. Előre telepítve neked csak be kell jelentkezned és már használhatod is. Ez a gép kicsomagolása után kábé 8,5 perc. Rengeteg média buzeráló program van hozzá. Xp után olyan lesz ez neked mint egy pohár jeges víz a pokolban. Én vistáról váltottam. Olvass a gép után például a handras.hu-n

2014. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :)
2014. szept. 10. 22:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!