Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok az iPad-emmel...

Hogyan tudok az iPad-emmel szinkronizálni? A PC- men levő képeket, videókat és zenéket szeretném átteni az iPad air készülékemre.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy iTunes kell hozzá. Azt is látom, hogy az iTunes alkalmazás telepítve van gyárilag a gépre. Hiába nyitom meg, nem látok semmi olyat, hogy szikronitálás, könyvtár, beállítás, súgó vagy akármi. Csak zenét, videót tudnék letölteni. Másképpen néz ki az alkalmazás, mint amit számítógépre lehet tölteni. Tök hülye vagyok hozzá, ez az első apple termékem, eddig csak bosszankodtam miatta, mert nem tudom használni 😞 Nem is értem, miért nem megy a jól bevált ctl c ctl v módszerrel... Kérlek benneteket, hogy akinek van türelme, egy első osztályos szintjén magyarázza már el ezt a szinkronizálás dolgot!
2014. szept. 3. 08:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!