Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony Xperia J probléma! Mit...

Sony Xperia J probléma! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tehát a probléma a következő:

Van egy Sony Xperia J típusú telefonom. Ma vettem bele egy SD kártyát (8gb) és a telefon jelzi hogy benne van a kártya, de még se tudok rá rakni semmilyen programot. Tudom hogy valamelyiket így se úgy se engedi, de amiket elvileg leszedek rá azt kellene engednie (pl. játékok). Olvastam olyat is hogy root-olni kellene, nem értek hozzá, tehát ezt nem merném megcsinálni.. :(

Ötletek?



2014. szept. 2. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Közbe sikerült géppel rárakni az SD kártyára USB-n keresztül egy apk filet de mikor elakarom inditani azt írja ki a telefon hogy nem található, pedig még kis ikont is kirakott.
2014. szept. 2. 18:05
 2/4 Kéregető :) válasza:
Lehet hogy buta válasz nem volt ilyenhez még szerencsém de vagy a telo nem jo vagy a sd kártya mindenesetre csinálj egy factory reset-et ami kell azt mentsd le (pl névjegyek üzenetek stb) Recoverybe lépéshez kapcsold ki a telot aztán nyomd hosszan a bekapcsoló gombot közben nyomkodd a hang le gombot aztán ha be jött wipe data/factory reset-re vidd le hangerő gombal home gombal okézd le aztán reboot system now kicsit tovább fog tartani a be töltés de nem lesz semmi baja a telonak gyári beállitást csinálsz.
2014. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Root nélkül nem fog menni ...
2014. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is már csak a root marad, de sajna egyedül nem tudom megcsinálni, ezért kerestem más alternatívát. :)
2014. szept. 14. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!