Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudom kideríteni hogy...

Honnan tudom kideríteni hogy a GPS-nek mi a port meg a baud értéke?

Figyelt kérdés
google sajna nem tudja :(
2014. aug. 30. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Google sajna nem tudja, de a GPS-ed tudja.

Beállítások >>> GPS >>> a GPS vétel bekapcsolva utáni kockából kiveszed a pipát, kimész a szabadba, ráklikkelsz az Aut. keresés-re és megvárod, míg három műholdat talál. Akkor ki fogja írni a Port és a Baud értékét is.

[link]

2014. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam de sajna ebben az iGO Primo-ban nincs ilyen menü? Valami más ötlet?
2014. aug. 30. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Na én azért nem használok Primo-t, mert annak sokkal nehézkesebb a kezelése mint egy iGO8 egy GJ6.17p_da_st3 skinnel, ráadásul nem is tud annyival többet, hogy érdemes lenne a Primo-val szenvedni (2006 óta használok GPS-t).

De ha már minden áron Primo-t akarsz, akkor tegyél fel helyette egy iGO8-at, kérd le a Portot és a Baudot, aztán rakd vissza a Primo-t.

2014. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Visszatettem az iGO8-at iGOMyWay_8.4.2.139242 de ott nem találok GPS menüpontot. :(
2015. jan. 3. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!